אודות

רותם נחושתאי- קלינאית תקשורת התפתחותית לילדים

קצת על עצמי...
שמי רותם נחושתאי, ואני קלינאית תקשורת התפתחותית מוסמכת, מומחית בטפול בילדים בעלי קשיים שפתיים ותקשורתיים. בחרתי במקצוע שלי בעקבות אהבה רבה לילדים ולשפה.
סיימתי תואר ראשון בהפרעות תקשורת בהצטיינות ותואר שני בחינוך מיוחד.
כיום אני עובדת בקליניקה פרטית בהוד השרון. אני מטפלת בילדים בעלי קשיי תקשורת ושפה, קשיי היגוי וגמגום וכן ילדים אשר נמצאים על הספקטרום האוטיסטי (ילדים עם ASD/ PDD/ אוטיזם וילדים עם אספרגר). כמו כן, אני מטפלת בילדים בעלי לקויות שפה שונות כגון : דיספרקסיה (עם או בלי היפוטוניה), תסמונת דאון, קושי בזיכרון שמיעתי, קושי בשליפה, קושי בהתארגנות תחבירית ובארגון המסר המילולי וכו'.

עבדתי במשך שבע שנים במכונים להתפתחות הילד עם ילדים בעלי קשיים שפתיים ותקשורתיים בין הגילאים שנה לשמונה שנים. במסגרת עבודתי במכון להתפתחות הילד של קופ"ח מכבי, הדרכתי קלינאיות תקשורת וסטודנטיות להפרעות בתקשורת. כמו כן, עבדתי במרכז "חוסן לטף" של העמותה לילדים בסיכון עם ילדים בעלי קשיים תקשורתיים ושפתיים. 

לפני שבע שנים פתחתי קליניקה פרטית בהוד השרון. בעבודתי בקליניקה, אני עובדת בעיקר בשיטה ההתפתחותית הטבעית, שמפתחת את יוזמות הילד בתחום השפה והתקשורת באמצעות משחקים שונים בשיתוף ההורים. אני מאמינה שההורים וקלינאית התקשורת הינם הצוות המטפל של הילד. ההורים מביאים עימם את היכרותם המעמיקה עם ילדם, והקלינאית מביאה את הידע המקצועי, היצירתיות והניסיון הרב.

אני מזמינה אתכם לפנות אליי לגבי טיפולים שפתיים לילדכם בהוד השרון והסביבה. אשמח לענות ולייעץ בכל שאלה.

אני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר בכל שאלה לגבי אבחון וטיפול

טלפון: 050-7397006
דוא"ל: rotemigo@yahoo.com